Kontakt oss

ParTech AS er en Parker Premier Distributør, og har med det tilgang til hele Parker Hannifins produktspekter. Med et varelager på over 4000 ulike produkter er vi godt rustet til å dekke dine umiddelbare behov. Du finner et bredt utvalg av produktene i vår nettbutikk (kommer)!

Kontakt oss dersom du har spørsmål rundt våre produkter eller tjenester!

Storebotn 43, 5309 Kleppestø
Tlf: 55 98 19 00
E-post: post@partech.no

Ansatte

Ivar Spjeld

Managing director

+47 982 85 550

ivar@partech.no

Roy Hauge

Sales engineer, hydraulics

+47 982 85 547

roy@partech.no

Robin Sørensen

Technical engineer

+47 404 91 773

robin@partech.no

Andrew Martin

Sales engineer

+47 415 91 611

andrew@partech.no

Trond Gullord

Sales Leader

+47 902 61 655

trond@partech.no

Ole Jakob Jakobsen

Material Administration Leader

+47 415 96 988

ole@partech.no

Sverre Lorentzen

QA, HMS & Financials

+47 950 33 103

sverre@partech.no

Trygve Rasdal

Logistics coordinator

+47 412 78 130

trygve@partech.no

Roald Nordvoll

Expediting

+47 913 11 699

roald@partech.no